The Sims 3: World Adventures

The Sims 3: World Adventures 2

Podróże kształcą - nawet te wirtualne!

Zalety

  • Grywalność
  • Dużo postaci
  • Rozbudowany świat

Wady

  • Kontrola w grze jest trudna
  • Wymaga dostępu do sieci w celu wyświetlenia reklam

Bardzo dobry
8

The Sims 3: World Adventures to mobilna wersja tej popularnej gry. Tym razem zamiast nudnego, miejskiego życia mamy szansę na wirtualne podróże! Zagraniczne wojaże powinny się spodobać nie tylko fanom serii The Sims.

Gra The Sims 3: World Adventures oferuje nam budowanie własnej postaci oraz rozwój osobisty poprzez dalekie podróże. Nasz Sims będzie mógł odwiedzić Chiny, Egipt, Francję oraz Stany Zjednoczone. Dzięki zagranicznym wojażom będziemy mogli udowodnić tezę, że podróże kształcą. Rozwój postaci w The Sims 3: World Adventures wymaga bowiem tego, abyśmy stale angażowali się w nowe zadania i próbowali nowych rzeczy.

Grafika The Sims 3: World Adventures jest prosta, ale czytelna i kolorowa. Obsługa może sprawić początkowo trudności. Jeśli jesteś użytkownikiem telefonu z dotykowym ekranem, przerzucenie się na sterowanie kursorem za pomocą klawiatury, może być bardzo męczące. Szczególnie, że warto obejrzeć dokładnie wszystkie rzeczy jakie znajdują się na planszy gry, wokół postaci.

The Sims 3: World Adventures to gra, która naprawdę może wciągnąć nas na kilka ładnych godzin. Mimo pewnych trudności ze sterowaniem, rozgrywka jest naprawdę wciągająca. The Sims 3: World Adventures na pewno spodoba się nie tylko posiadaczom starszych modeli telefonów!

The Sims 3: World Adventures

Download

The Sims 3: World Adventures 2

Opinie użytkowników o The Sims 3: World Adventures